Türk Malı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Türk Malı Fan Clup ~ Türk Malı İzle ~ Türk Malı Videoları ~ Türk Malı Resimler ~ Türk Malı Fragmanlar ~ Türk Malı Oyuncuları ~

Latest imagesAnasayfaAramaVideolarKayıt OlGiriş yap
Türkiyedeki Tek Türk Malı Fan Forumuna Hoş Geldiniz... Bu Forum Türk Malı Dizisi İçin Kurulmuştur ! Sitedeki Tüm Meteryaller Bize Aittir Lütfen İzinsiz Almayınız ! Facebook Grubumuza Katılmak İçin Tıklayın... İyi Forumlar ~Türk Malı Fan Clup~

Kedi bir yakalasaydım seni...

YazarMesaj
GamerStNet
Admin
Admin
GamerStNet

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 287
Puan Puan : 2147483647
Rep Puanı Rep Puanı : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/04/10
Yaş Yaş : 34
Nerden Nerden : İstanbul
  : Kedi bir yakalasaydım seni... Soag08

Kedi bir yakalasaydım seni... Empty
MesajKonu: Kedi bir yakalasaydım seni...   Kedi bir yakalasaydım seni... I_icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 5:33 pm

"Bugün bir olay geldi başıma aga pişmiş tavuğun başına gelmez.. Evden çıktım yolda bir kedi sırtüstü yatmış dörünüyordu.. Benim anahtarda malum ipi uzun bir sallayayım da kaçırayım şu kediyi dedim.. Ulan sallamaz olaydım.. Anahtar takılmadı mı kedinin patisine?? kedi o hışımla yerden kalktığı gibi ayağında benim anahtar 10 - 15 metre gitti.. Şaşırdım ne yapacağımı... Sonra bizim kedi bir sağa bir sola baktığı gibi atladı bir duvarın arkasına.. Allah'tan anahtar orda düştü de gittim aldım.. Anahtarda kediyle atlasaydı havamı alırdım.." Amcamız tabi baya bir sövmüş kedinin arkasındanKedi bir yakalasaydım seni... BiggrinKedi bir yakalasaydım seni... Biggrin

Bu olay babamın bir arkadaşının başına gelmiş geçen gün anlattı durup durup aklıma geliyor gülmekten alamıyorum kendimi.. Kedi bir yakalasaydım seni... BiggrinKedi bir yakalasaydım seni... Biggrin

Anahtardaki ipin uzun olmasının sebebi: Bizim köyde yaşlılar yada gençler çoğunlukla bahçeye falan giderken ipi bel kuşağına bağlarlar anahtarı kaybetmemek için.. Ordan kalan alışkanlık.. Amcamızda biraz yaşlı kaybederim diye öyle yapmış.. Tabi yaptığına yapacağına pişman olmuş o ayrı mesele Kedi bir yakalasaydım seni... BiggrinKedi bir yakalasaydım seni... Biggrin
Ben gözümde canlandırarak yazdım.. Birebir şahit olmadım yani.. Ama olmuş kadar oldum Kedi bir yakalasaydım seni... Biggrin Paylaşayım sizinle dedim..
https://turk-mali.forum.st

Kedi bir yakalasaydım seni...
1 sayfadaki 1 sayfası