Türk Malı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Türk Malı Fan Clup ~ Türk Malı İzle ~ Türk Malı Videoları ~ Türk Malı Resimler ~ Türk Malı Fragmanlar ~ Türk Malı Oyuncuları ~

Latest imagesAnasayfaAramaVideolarKayıt OlGiriş yap
Türkiyedeki Tek Türk Malı Fan Forumuna Hoş Geldiniz... Bu Forum Türk Malı Dizisi İçin Kurulmuştur ! Sitedeki Tüm Meteryaller Bize Aittir Lütfen İzinsiz Almayınız ! Facebook Grubumuza Katılmak İçin Tıklayın... İyi Forumlar ~Türk Malı Fan Clup~

Runes of Magic - Sonsuz Macera

2 posters
YazarMesaj
maxi
Üye
Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 28
Puan Puan : 31
Rep Puanı Rep Puanı : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/04/10
  : Runes of Magic - Sonsuz Macera Soag08

Runes of Magic - Sonsuz Macera Empty
MesajKonu: Runes of Magic - Sonsuz Macera   Runes of Magic - Sonsuz Macera I_icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 4:26 pm

Arkadaşlar oyun türkçe bir oyundur. Diğer dilleri de mevcuttur. Fakat Türkçe dilide vardır.

Daha yeni DVD leri belirli gazetelerde dağıtıldı.İnternet adresindende indirebilirsiniz.

Oyunun amacı karakterinizi hayvanlarla savaştırıp, seviyesini geliştiriyorsunuz. Klan, grup, arkadaşlık, sohbet vb. mevcuttur.

Zırh, silah, kemer, kask, pelerin, ayakkabı vb. gibi eşyaları npclerden temin edebiliyorsunuz.

Hayvanların adları tamamen türkçedir ve görevler mevcuttur.

Sitesi : http://gamersfirst.ekolay.net/runesofmagic/

Forum : http://forums.gamersfirst.com/index.php?showforum=322&setlanguage=1&langid=2&setskin=1&skinid=9

Arkadaşlar oyuna girmeye çalışan, oyunu oynayanlar benimle iletişim kurabilirler. Bu konu altına sorularınızı sorabilirsiniz.

Not: Arkadaşlar resimlerini koyucaktım fakat gerek duymadım.Kısa bir anlatım yaptım.Sitesine girip bilgi sahibi olabilirsiniz.Çünkü bilgi verilirken bazen karmaşa çıkabiliyor.Yazılar birbirlerine girebiliyor.
mohona
Süper Mod
Süper Mod
mohona

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 18
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/05/10
Yaş Yaş : 33
Nerden Nerden : sivas

MesajKonu: Geri: Runes of Magic - Sonsuz Macera   Runes of Magic - Sonsuz Macera I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 7:20 pm

teşekkürler maxi
maxi
Üye
Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 28
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/04/10

MesajKonu: Geri: Runes of Magic - Sonsuz Macera   Runes of Magic - Sonsuz Macera I_icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 7:37 pm

Önemli değil her zaman Smile

Runes of Magic - Sonsuz Macera
1 sayfadaki 1 sayfası